ЛАБОРАТОРІЯ

Дотримання європейських стандартів безпеки і якості – наш пріоритет.

 

Систематичний контроль якості проходить на всіх етапах виробництва: вхідний контроль, операційний контроль, вихідний контроль.

ЛАБОРАТОРИЯ
ЛАБОРАТОРИЯ

Вхідний
контроль

Проведення фізико-механічних випробувань і визначення придатності сировини для використання у виробництві будівельних сумішей відповідно до встановлених стандартів і проектними вимогами.

Операційний
контроль

Фізико-механічні випробування якостей товарних сумішей, так і отверділих бетонів і розчинів. Тверді зразки перевіряються на міцність, водонепроникність, стійкість до стирання.

Вихідний
контроль

Перевірка на етапі виходу будівельних сумішей з бетонозмішувальної установки або на будівельних майданчиках; зберігання проб будівельних сумішей в сховищах лабораторії для подальшої перевірки та контролю.

Як на об’єктах власного будівництва, так і за бажанням замовників, здійснюється неруйнівний контроль міцності бетонів в конструкціях. При необхідності проводиться відбір проб безпосередньо з конструкцій. Все це в поєднанні з нашою відповідальністю дозволяє споживачам бути впевненими в бездоганній якості продукції.

Приклади застосування

Лаборатория Лаборатория
Лаборатория Лаборатория
Лаборатория Лаборатория

Будьте впевнені в конструкціях, які зведені з використанням нашої продукції.

 

Власна лабораторія і точне тестування
гарантують їх незмінну якість.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ
Icon Form