Лабораторія

Дотримання європейських стандартів безпеки і якості - наш пріоритет.
Систематичний контроль якості проходить на всіх етапах виробництва: вхідний контроль, операційний контроль, вихідний контроль.
 
Вхідний контроль: проведення фізико-механічних випробувань і визначення придатності сировини для використання у виробництві будівельних сумішей відповідно до встановлених стандартів і проектними вимогами.
 
Операційний контроль: фізико-механічні випробування якостей товарних сумішей, так і отверділих бетонів і розчинів. Тверді зразки перевіряються на міцність, водонепроникність, стійкість до стирання.
 
Вихідний контроль: перевірка на етапі виходу будівельних сумішей з бетонозмішувальної установки або на будівельних майданчиках; зберігання проб будівельних сумішей в сховищах лабораторії для подальшої перевірки та контролю.


Як на об'єктах власного будівництва, так і за бажанням замовників, здійснюється неруйнівний контроль міцності бетонів в конструкціях. При необхідності проводиться відбір проб безпосередньо з конструкцій. Все це в поєднанні з нашою відповідальністю дозволяє споживачам бути впевненими в бездоганній якості продукції.


Приклади застосування


Будьте впевнені в конструкціях, які зведені з використанням нашої продукції.
Власна лабораторія і точне тестування гарантують їх незмінну якість